Firma
Kontakt
Lokalizacja
Bębny Drewniane
Szpule Sklejkowe
Drewno do Ogrodu
Skrzyniopalety
Tarcica Budowlana

Drewniane bębny kablowe

Bębny drewniane do kabli i przewodów produkowane przez nas są opakowaniami ekologicznymi. W stałej ofercie rynkowej posiadamy standardowe bębny kablowe wielokrotnego użytkowania zgodne z wymaganiami zawartymi w Polskiej Normie PN-91/O-79353 w pełnym zakresie średnic tarcz głównych od 500 mm do 2800 mm.

Produkujemy również szeroką gamę bębnów w oparciu o inne normy lub warunki techniczne, m.in. bębny lekkie eksportowe, bębny ciężkie o dużej nośności przeznaczone do nawijania stalowych lin i drutu. Stosujemy indywidualne rozwiązania, specjalne oznakowanie (np. numeracja cyfrowa, logo odbiorcy), służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć drewniane bębny kablowe poddane wcześniej zabiegowi obróbki termicznej FAO / IPPC / ISPM 15, zgodne z międzynarodowymi wymaganiami fitosanitarnymi oraz bębny impregnowane preparatem bezchromowym.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w toku wielu lat dotychczasowej pracy, jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw nawet najbardziej nietypowym potrzebom naszych klientów. Jednocześnie zapewniamy przy tym najwyższą jakość, odpowiadająca normom obowiązującym w całej Europie i na świecie. Jesteśmy otwarci na komunikacje, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty i możliwości – zapraszamy do kontaktu.
WAMEX Sp.J. ul. Tartaczna 2, 88-410 Gąsawa / Poland